Leones - Millonarios 2:1 (0:0)
Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2018. október 19-én is volt Millonarios - Leones mérkőzés!
Kolumbiai Bajnokság mérkőzés, 15. forduló - 2018. április 15. 03:00
Helyszín: Metropolitano de Itagüi (Itagüí / Colombia), 3.000 néző
Góllövők:
Csapatfelállítás
Leones
Edző: Juan ÁlvarezAried Cadavid
Daniel Osorio

Edison Restrepo
Juan Aguirre
Felipe Jaramillo
Yeison Zabaleta (Mateo Munoz

Duván González

Juan Ramírez

Antony Otero
Sebastián Gómez
Jeison Medina (John Sánchez, '69)
Millonarios
Edző: Miguel RussoWuilker Farinez
Anier Figueroa
Jair Palacios

Felipe Banguero

Janeiler Rivas

Juan Salazar (Orles Aragon, '80)
David Silva
Jhon Duque
Nicolás Murcia

Eliser Quinónes
Ayron Del Valle
Érdekességek
- A játékvezető a sok szabálytalanság miatt nyolc alkalommal osztott ki sárgalapot.
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
Leones utolsó 10 meccse
Forma: VereségVereségVereségDöntetlenVereségVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelem
Millonarios utolsó 10 meccse
Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségVereségVereségGyőzelem
Ajánlott videós összefoglalók
Kolumbiai Bajnokság: 15. forduló további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Leones győzelem
Inkább Millonarios győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben nem játszott egymással mérkőzést.
Az elmúlt fél évben a Leones egyszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Millonarios kétszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Millonarios az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Kolumbiai Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Leones 1 győzelmet, 3 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Millonarios pedig idegenben négyszer nyert, ötször játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Ez alapján a Millonarios szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben a Leones olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Deportivo Pasto. A Millonarios pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Atlético Nacional. A Millonarios erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Leones olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az América de Cali, az Once Caldas vagy az Independiente Medellín. A Millonarios gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Rionegro Águilas, a Deportivo Cali vagy az Independiente Medellín. A Millonarios csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Leones 2914., Millonarios 967. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Millonarios jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint a Millonarios nyeri ezt a találkozót.