Liefering - Kapfenberg 5:1 (1:1)
Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2025. április 11-én is lesz Liefering - Kapfenberg mérkőzés!
Osztrák Másodosztály mérkőzés, 12. forduló - 2015. október 2. 18:30
Helyszín: Untersberg-Arena (Grödig)
Góllövők:
Hee-Chan Hwang ('24, 1-0), Sergi Arimany ('42, 1-1), Hee-Chan Hwang ('59, 2-1), David Atanga ('62, 3-1), David Atanga ('67, 4-1), David Atanga ('86, 5-1)
Csapatfelállítás
Érdekességek
- David Atanga mesterhármast ért el a mérkőzésen.
- Ezek a játékosok hat Liefering - Kapfenberg mérkőzésen is játszottak: Michael Brandner, Philipp Wiesinger, Christoph Nicht.
- A Liefering egyszer sem cserélt a mérkőzésen (a másik csapat kétszer).
Tippek
Liefering győzelem:
21 tipp (38%)
21 tipp (38%)
Döntetlen:
12 tipp (21%)
12 tipp (21%)
Kapfenberg győzelem:
22 tipp (40%)
22 tipp (40%)
Korábbi Liefering - Kapfenberg mérkőzések:
Döntetlen
(Még nem volt.)
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
Liefering utolsó 10 meccse
Forma: VereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségGyőzelem
Kapfenberg utolsó 10 meccse
Forma: GyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelem
Ajánlott videós összefoglalók
Osztrák Másodosztály: 12. forduló további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Liefering győzelem
Inkább Kapfenberg győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kilencszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Kapfenberg csapatának kedvez (17:14).
Ebből a csapatok négyszer játszottak a Liefering stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a Kapfenberg csapatának kedvez (8:5).
Az elmúlt fél évben a Liefering négyszer nyert hazai pályán és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Kapfenberg ötször nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Kapfenberg az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, az Osztrák Másodosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Liefering 5 győzelmet, 1 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Kapfenberg pedig idegenben hatszor nyert, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Ez alapján a Kapfenberg szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben a Liefering olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a St. Pölten, a Hartberg vagy a FAC Team für Wien. A Kapfenberg pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Wiener Neustadt, a Wacker Innsbruck vagy az Austria Lustenau. A Kapfenberg erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Liefering olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Podbrezová, a Heidenheim vagy az Austria Lustenau. A Kapfenberg gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Ritzing, az Austria Klagenfurt vagy a FAC Team für Wien. A Liefering csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Liefering 750., Kapfenberg 389. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Kapfenberg jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint a Kapfenberg nyeri ezt a találkozót.