Lierse - Waasland-Beveren 4:2 (1:2)
Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2015. január 24-én is volt Lierse - Waasland-Beveren mérkőzés!
Belga Bajnokság mérkőzés, rájátszás, 2. A csoport - 2014. április 26. 20:00
Góllövők:
Renaud Emond ('2, 0-1), Renaud Emond ('5, 0-2), Mbaye Diagné ('17, 1-2), Mbaye Diagné ('79, 2-2), Mbaye Diagné ('82, 3-2), Wamberto ('90, 4-2)
Mérkőzés összefoglaló:
Csapatfelállítás
Érdekességek
- Mbaye Diagné mesterhármast ért el a mérkőzésen.
- A Lierse két gólos hátrányból fordította meg a mérkőzést, s végül 4-2-ra nyert.
- Thomas Wils az egyetlen a mezőnyből, aki öt Lierse - Waasland-Beveren mérkőzésen is szerepelt.
Tippek
Lierse győzelem:
30 tipp (62%)
30 tipp (62%)
Döntetlen:
16 tipp (33%)
16 tipp (33%)
Waasland-Beveren győzelem:
2 tipp (4%)
2 tipp (4%)
Korábbi Lierse - Waasland-Beveren mérkőzések:
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
Lierse utolsó 10 meccse
Forma: VereségVereségGyőzelemVereségVereségDöntetlenDöntetlenVereségVereségGyőzelem
Waasland-Beveren utolsó 10 meccse
Forma: VereségVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlen
Ajánlott videós összefoglalók
Belga Bajnokság: rájátszás, 2. A csoport további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Lierse győzelem
Inkább Waasland-Beveren győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben ötször találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Waasland-Beveren csapatának kedvez (6:3).
Ebből a csapatok kétszer játszottak a Lierse stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Lierse csapatának kedvez (1:0).
Az elmúlt fél évben a Lierse kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Waasland-Beveren egyszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Lierse sikeresebb volt a közelmúltban.
Ha az elmúlt egy évben, a Belga Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Lierse 4 győzelmet, 2 döntetlent és 5 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Waasland-Beveren pedig idegenben kétszer nyert, ötször játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát a Lierse jobban szerepelt.
Az elmúlt egy évben a Lierse olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Anderlecht, a Gent. A Waasland-Beveren pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Club Brugge vagy a Genk. A Lierse erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Lierse olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Cambuur, a KV Oostende vagy a Lokeren. A Waasland-Beveren gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a KV Oostende, a Zulte-Waregem vagy a Gent. A Waasland-Beveren csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Lierse 569., Waasland-Beveren 1120. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Lierse jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus a Lierse csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.