Lisen - Karvina 1:2 (0:1)
Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. január 13-án is volt Karvina - Lisen mérkőzés!
Góllövők:
Csapatfelállítás
Lisen
Edző: P. MaléřTomás Vajner
Erik Otrísal '76 (Tomás Weber, '77)
Laczkó Ádám
Jakub Cernín '45
David Pasek
Milan Lutonsky
David Machalík (Michal Bednár, '84)
Pavel Sokol '53 (Guy Elakana, '59)
Marek Matocha
Tomás Ulbrich
Pavel Vandas (Martin Zikl, '77)
Karvina
Edző: T. HejdušekVladimir Neuman '90+4
Martin Sindelár
Jan Zidek (Martin Rolinek, '84)
Luka Budínsky
Jaroslav Málek
Rajmund Mikus
Jakub Rezek (Daniel Bartl, '73)
Dominik Soukeník
Amar Memic (Adam Krcík '89, '63)
Dominik Zák
Rafiu Durosinmi '41 (Michal Papadopulos '90, '84)
Érdekességek
- A két csapat 4 éve és 34 napja nem találkozott egymással, utoljára 2018. augusztus 29-én.
- A játékvezető a sok szabálytalanság miatt hét alkalommal osztott ki sárgalapot.
Tippek
Lisen győzelem:
20 tipp (52%)
20 tipp (52%)
Döntetlen:
4 tipp (10%)
4 tipp (10%)
Karvina győzelem:
14 tipp (36%)
14 tipp (36%)
Korábbi Lisen - Karvina mérkőzések:
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
Lisen utolsó 10 meccse
Forma: VereségVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelem
Karvina utolsó 10 meccse
Forma: GyőzelemVereségGyőzelemVereségVereségVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelem
Ajánlott videós összefoglalók
Cseh Másodosztály: 10. forduló további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Lisen győzelem
Inkább Karvina győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben nem játszott egymással mérkőzést.
Az elmúlt fél évben a Lisen négyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Karvina kétszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján a Lisen sikeresebb volt a közelmúltban.
Ha az elmúlt egy évben, a Cseh Másodosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Lisen 5 győzelmet és 4 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Karvina pedig idegenben egyszer nyert, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát a Lisen jobban szerepelt.
Az elmúlt egy évben a Lisen olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Jihlava, a Varnsdorf. A Karvina pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Trinec vagy a Bzenec. A Lisen erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Lisen olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Skalica vagy a Banik Ostrava. A Karvina gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Sigma Olomouc II, a Vyskov. A Lisen csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Lisen 1598., Karvina 904. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Karvina jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján inkább hazai győzelmet várnak.
A Focikatalógus a Lisen csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.