Liverpool - Udinese 2:3 (1:0)
Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2012. december 6-án is volt Udinese - Liverpool mérkőzés!
Európa-Liga mérkőzés, A csoport - 2012. október 4. 21:05
Góllövők:
Jonjo Shelvey ('23, 1-0), Antonio Di Natale ('46, 1-1), Sebastián Coates ('70, öngól, 1-2), Giovanni Pasquale ('72, 1-3), Luis Suarez ('75, 2-3)
Csapatfelállítás
Érdekességek
- Az Udinese már hat mérkőzés óta veretlen, utoljára 2012. szeptember 2-án sikerült ellenfélnek legyőznie (a Juventus verte őket).
Tippek
Liverpool győzelem:
75 tipp (72%)
75 tipp (72%)
Döntetlen:
22 tipp (21%)
22 tipp (21%)
Udinese győzelem:
6 tipp (5%)
6 tipp (5%)
1:0
2:1
2:1
Fórum
Liverpool utolsó 10 meccse
Forma: GyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereség
Udinese utolsó 10 meccse
Forma: DöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlen
Ajánlott videós összefoglalók
Európa-Liga: A csoport további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Liverpool győzelem
Inkább Udinese győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben nem játszott egymással mérkőzést.
Az elmúlt fél évben a Liverpool kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Udinese egyszer nyert idegenben, ötször játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Liverpool sikeresebb volt a közelmúltban.
Az elmúlt egy évben a Liverpool olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Chelsea, a Bayer Leverkusen vagy az Everton. Az Udinese pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Southampton, a Catania vagy a Cesena. A Liverpool erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Liverpool olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a West Bromwich, a Fulham vagy az Arsenal. Az Udinese gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Atalanta, a Fiorentina vagy az AS Roma. Az Udinese csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Liverpool 23., Udinese 200. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Liverpool jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus a Liverpool csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.