Livingston - Dundee FC 0:2 (0:2)
Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. január 27-én is volt Livingston - Dundee FC mérkőzés!
Skót FA Kupa mérkőzés, 4. forduló - 2012. december 1. 16:00
Góllövők:
Steven Milne ('9, 0-1), Ryan Conroy ('17, 0-2)
Csapatfelállítás
Tippek
Livingston győzelem:
15 tipp (25%)
15 tipp (25%)
Döntetlen:
15 tipp (25%)
15 tipp (25%)
Dundee FC győzelem:
29 tipp (49%)
29 tipp (49%)
Korábbi Livingston - Dundee FC mérkőzések:
Livingston győzelem
(Még nem volt.)
Döntetlen
(Még nem volt.)
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
Livingston utolsó 10 meccse
Forma: VereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelem
Dundee FC utolsó 10 meccse
Forma: VereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségVereségVereségVereségVereségVereség
Skót FA Kupa: 4. forduló további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Livingston győzelem
Inkább Dundee FC győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Dundee FC csapatának kedvez (1:0). A mérkőzést a hazai pályán játszotta.
Az elmúlt egy évben a Livingston olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Dumbarton. A Dundee FC pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Heart of Midlothian. A Dundee FC erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Livingston olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Concordia Chiajna. A Dundee FC gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Queen's Park. A Livingston csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Livingston 1281., Dundee FC 827. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Dundee FC jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint a Dundee FC nyeri ezt a találkozót.