Főoldal » Meccsek » 2024. július 20. » Lokomotiv Szófia - Levszki Szófia

Lokomotiv Szófia - Levszki Szófia 1:6 (1:4)

Bolgár Bajnokság mérkőzés, 1. forduló - 2024. július 20. 20:15
Helyszín: Stadion Lokomotiv (Sofia)

Ante Aralica ('5, 1-0), Alexander Kolev ('12, 1-1), Aldair ('21, 1-2), Jawad El Jemili ('45+1, 1-3), Jawad El Jemili ('45+3, 1-4), Carlos Ohene ('90+1, 1-5), Mustapha Sangaré ('90+7, 1-6)

• Hat különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • Négy gól is született a hosszabbításokban, kettő az első félidő, kettő pedig a második félidő végén.
  • Aleksandar Lyubenov, Marin Petkov, Patrik-Gabriel Galchev és Plamen Andreev összesen hét Lokomotiv Szófia - Levszki Szófia mérkőzésen szerepeltek.
  • Ez volt Jawad El Jemili 4. gólja, melyet a Lokomotiv Szófia hálójába lőtt.
  • A Levszki Szófia már tíz mérkőzés óta veretlen, utoljára 2024. április 27-én sikerült ellenfélnek legyőznie (a CSKA Szófia verte őket).

Lokomotiv Szófia utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségVereség

Levszki Szófia utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereség

Inkább Levszki Szófia győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben hétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Levszki Szófia csapatának kedvez (16:7).
Ebből a csapatok háromszor játszottak a Lokomotiv Szófia stadionjában, a gólarány 6:6, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.

Az elmúlt fél évben a Lokomotiv Szófia egyszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Levszki Szófia kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Levszki Szófia az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Bolgár Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Lokomotiv Szófia 2 győzelmet, 1 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Levszki Szófia pedig idegenben ötször nyert és háromszor kapott ki. Ez alapján a Levszki Szófia szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Lokomotiv Szófia olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Beroe vagy a Pirin Blagoevgrad. A Levszki Szófia pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Lokomotiv Plovdiv, a Pirin Blagoevgrad. A Levszki Szófia erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Lokomotiv Szófia olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Levski Krumovgrad, a Sportist Svoge vagy a Slavia Szófia. A Levszki Szófia gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Cherno More Varna, a CSKA Szófia vagy a Ludogorets. A Levszki Szófia csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Lokomotiv Szófia 727., Levszki Szófia 71. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Levszki Szófia jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint a Levszki Szófia nyeri ezt a találkozót.