Maglód - Baja 1:2 (0:0)
Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2015. március 21-én is volt Baja - Maglód mérkőzés!
NB III. Közép mérkőzés, 4. forduló - 2014. szeptember 6. 16:30
Góllövők:
Csapatfelállítás
Érdekességek
- A Maglód az utolsó hat mérkőzését mind elveszette. Utoljára a Monor ellen sikerült győzniük 2014. május 24-én.
Tippek
Maglód győzelem:
23 tipp (48%)
23 tipp (48%)
Döntetlen:
10 tipp (21%)
10 tipp (21%)
Baja győzelem:
14 tipp (29%)
14 tipp (29%)
Korábbi Maglód - Baja mérkőzések:
Maglód győzelem
(Még nem volt.)
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
Maglód utolsó 10 meccse
Forma: VereségVereségVereségVereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlen
Baja utolsó 10 meccse
Forma: VereségVereségVereségGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenVereségVereségDöntetlen
Ajánlott videós összefoglalók
NB III. Közép: 4. forduló további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Maglód győzelem
Inkább Baja győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Baja csapatának kedvez (5:2).
Ebből a csapatok egyszer játszottak a Maglód stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a Baja csapatának kedvez (4:1).
Az elmúlt fél évben a Maglód egyszer sem nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Baja egyszer nyert idegenben és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Baja az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a NB III. Közép mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Maglód 2 győzelmet, 1 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Baja pedig idegenben háromszor játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát a Maglód jobban szerepelt.
Az elmúlt egy évben a Maglód olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az ESMTK. A Baja pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Jászfényszaru. A Maglód erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Maglód olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Vidi II, a REAC vagy a Szeged 2011. A Baja gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Vidi II, a Gyula vagy a Budapest Honvéd II. A Maglód csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Maglód 1081., Baja 1038. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Baja jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint a Baja nyeri ezt a találkozót.