Maglód - Gyöngyös 2:1 (0:0)
Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2013. május 1-jén is volt Gyöngyös - Maglód mérkőzés!
NB III. Mátra csoport mérkőzés, 2. forduló - 2012. augusztus 25. 17:00
Góllövők:
Csapatfelállítás
Érdekességek
- A Gyöngyös már tizenkét mérkőzés óta nyeretlen, utoljára 2012. április 15-én sikerült ellenfelet legyőzniük (a Rákosmenti KSK csapatát).
Tippek
Maglód győzelem:
36 tipp (62%)
36 tipp (62%)
Döntetlen:
8 tipp (13%)
8 tipp (13%)
Gyöngyös győzelem:
14 tipp (24%)
14 tipp (24%)
Korábbi Maglód - Gyöngyös mérkőzések:
Fórum
Maglód utolsó 10 meccse
Forma: GyőzelemDöntetlenVereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelem
Gyöngyös utolsó 10 meccse
Forma: VereségVereségVereségDöntetlenDöntetlenVereségVereségVereségVereségVereség
NB III. Mátra csoport: 2. forduló további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Maglód győzelem
Inkább Gyöngyös győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Maglód csapatának kedvez (5:4).
Ebből a csapatok kétszer játszottak a Maglód stadionjában, a gólarány 2:2, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben a Maglód egyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Gyöngyös egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Maglód sikeresebb volt a közelmúltban.
Ha az elmúlt egy évben, a NB III. Mátra csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Maglód 4 győzelmet és 3 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Gyöngyös pedig idegenben háromszor játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát a Maglód jobban szerepelt.
Az elmúlt egy évben a Maglód olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Újpest II, a Dunaharaszti vagy a Ferencváros. A Gyöngyös gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Tura, a DVTK II vagy a Hatvan. A Maglód csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Maglód 1081., Gyöngyös 1330. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Maglód jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus a Maglód csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.