Málaga - Betis 4:0 (2:0)
Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2018. április 30-án is volt Betis - Málaga mérkőzés!
Spanyol Bajnokság mérkőzés, 6. forduló - 2012. szeptember 29. 18:00
Góllövők:
Joaquín ('13, 1-0), Javier Pedro Saviola ('28, 2-0), Antonio Amaya ('72, öngól, 3-0), Isco ('74, 4-0)
Csapatfelállítás
Érdekességek
- Jesús Gamez és Nacho Rodriguez összesen öt Málaga - Betis mérkőzésen szerepeltek.
- A Málaga már tizenegy mérkőzés óta veretlen, utoljára 2012. augusztus 4-én sikerült ellenfélnek legyőznie (a Juventus verte őket).
Tippek
Málaga győzelem:
62 tipp (75%)
62 tipp (75%)
Döntetlen:
10 tipp (12%)
10 tipp (12%)
Betis győzelem:
10 tipp (12%)
10 tipp (12%)
Korábbi Málaga - Betis mérkőzések:
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
Málaga utolsó 10 meccse
Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlen
Betis utolsó 10 meccse
Forma: VereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereség
Ajánlott videós összefoglalók
Spanyol Bajnokság: 6. forduló további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Málaga győzelem
Inkább Betis győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Betis csapatának kedvez (2:0).
Ebből a csapatok egyszer játszottak a Málaga stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a Betis csapatának kedvez (2:0).
Az elmúlt fél évben a Málaga négyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Betis hétszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Málaga sikeresebb volt a közelmúltban.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Málaga 4 győzelmet és 2 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Betis pedig idegenben háromszor nyert, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát a Málaga jobban szerepelt.
Az elmúlt egy évben a Málaga olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Zenit Szentpétervár, a Valencia vagy a Panathinaikosz. A Betis pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Sevilla, az Athletic Bilbao vagy a Valladolid. A Málaga erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Málaga 275., Betis 124. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Betis jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus erre a mérkőzésre döntetlent tippelne.