Miedz Legnica - Puszcza Niepolomice 3:1 (2:0)
Lengyel Másodosztály mérkőzés, 22. forduló - 2022. március 6. 12:40
Helyszín: Stadion im. Orła Białego (Legnica)
Góllövők:
Patryk Makuch ('13, 11-esből, 1-0), Kamil Zapolnik ('27, 2-0), Patryk Makuch ('63, 3-0), Szymon Kobusinski ('89, 11-esből, 3-1)
Csapatfelállítás
Miedz Legnica
Edző: W. ŁobodzińskiPawel Lenarcik
Aurtenetxe
Nemanja Mijuskovic
Jens Gammelby
Jurich Carolina (Carlos Julio, '54)
Maxime Dominguez
Damian Tront
Chuca (Mehdi Lehaire, '71)
Maciej Sliwa
Kamil Zapolnik (Krzysztof Drzazga, '79)
Patryk Makuch
Puszcza Niepolomice
Edző: T. TułaczGabriel Kobylak
Erik Cikos
![Sárgalap](http://static.focikatalogus.hu/pic/sargalap.png)
Lukasz Solowiej
Konrad Stepien (Kacper Cichon, '26)
Kamil Koscielny
Jakub Bartosz (Émile Thiakane
![Sárgalap](http://static.focikatalogus.hu/pic/sargalap.png)
Hubert Tomalski
Jakub Serafin
Wojciech Hajda
![Sárgalap](http://static.focikatalogus.hu/pic/sargalap.png)
Marcel Pieczek (Piotr Mrozinski, '67)
Rok Kidric (Szymon Kobusinski, '46)
Érdekességek
- A mérkőzésen két gól is született büntetőből.
- Nemanja Mijuskovic és Konrad Stepien összesen hat Miedz Legnica - Puszcza Niepolomice mérkőzésen szerepeltek.
Tippek
Miedz Legnica győzelem:
36 tipp (80%)
36 tipp (80%)
Döntetlen:
6 tipp (13%)
6 tipp (13%)
Puszcza Niepolomice győzelem:
3 tipp (6%)
3 tipp (6%)
Korábbi Miedz Legnica - Puszcza Niepolomice mérkőzések:
Miedz Legnica győzelem
2021. aug. 20. 1:0 (0:0)
2021. máj. 19. 1:0 (0:0)
2020. júl. 1. 1:0 (0:1)
(még 4)
Puszcza Niepolomice győzelem
(Még nem volt.)
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
Miedz Legnica utolsó 10 meccse
Forma: GyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlen
Puszcza Niepolomice utolsó 10 meccse
Forma: GyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenVereségVereségDöntetlen
Ajánlott videós összefoglalók
Lengyel Másodosztály: 22. forduló további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Miedz Legnica győzelem
Inkább Puszcza Niepolomice győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben ötször találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Miedz Legnica csapatának kedvez (5:1).
Ebből a csapatok kétszer játszottak a Miedz Legnica stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Miedz Legnica csapatának kedvez (2:1).
Az elmúlt fél évben a Miedz Legnica egyszer nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Puszcza Niepolomice egyszer nyert idegenben és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Miedz Legnica sikeresebb volt a közelmúltban.
Ha az elmúlt egy évben, a Lengyel Másodosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Miedz Legnica 6 győzelmet és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Puszcza Niepolomice pedig idegenben kétszer nyert és kétszer kapott ki. Tehát a Miedz Legnica jobban szerepelt.
Az elmúlt egy évben a Miedz Legnica olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Arka Gdynia, a Podbeskidzie. A Puszcza Niepolomice pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Zaglebie Sosnowiec vagy a Gornik Polkowice. A Miedz Legnica erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Miedz Legnica olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a CSKA 1948 Sofia vagy a Lódzki. A Puszcza Niepolomice gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Lech Poznan II, a Katowice. A Miedz Legnica csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Miedz Legnica 557., Puszcza Niepolomice 1086. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Miedz Legnica jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján inkább hazai győzelmet várnak.
A Focikatalógus a Miedz Legnica csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.