Molde - Honefoss 3:1 (0:1)
Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2013. október 20-án is volt Honefoss - Molde mérkőzés!
Norvég Kupa mérkőzés, nyolcaddöntő - 2011. június 22. 18:00
Helyszín: Aker Stadion (Molde), 2.500 néző
Góllövők:
Kenneth Jensen ('1, 0-1), Davy Angan ('72, 1-1), Pape Diouf ('77, 2-1), Kristján Sigurdsson ('85, öngól, 3-1)
Csapatfelállítás
Molde
Edző: O. SolskjærElias Valderhaug (Knut Lillebakk, '37)
Magne Simonsen
Kristoffer Vatshaug
Daniel Hestad
Magne Hoseth
Magnus Stamnestro (Magnus Eikrem, '62)
Pal Erik Ulvestad
Mattias Mostrom (Pape Diouf, '62)
Davy Angan
Joshua Gatt
Daniel Chukwu
Honefoss
Edző: L. SmerudSteve Clark
Kristján Sigurdsson
Frode Lafton
Helge Haugen
![Sárgalap](http://static.focikatalogus.hu/pic/sargalap.png)
Kevin Larsen (Kjetil Byfuglien
![Sárgalap](http://static.focikatalogus.hu/pic/sargalap.png)
Paul Obiefule
David Hanssen
Leo Olsen
![Sárgalap](http://static.focikatalogus.hu/pic/sargalap.png)
Rune Bolseth (Joachim Magnussen, '76)
Kenneth Jensen (Tor Hovda, '59)
Kevin Beugre
Tippek
Molde győzelem:
36 tipp (85%)
36 tipp (85%)
Döntetlen:
3 tipp (7%)
3 tipp (7%)
Honefoss győzelem:
3 tipp (7%)
3 tipp (7%)
Korábbi Molde - Honefoss mérkőzések:
Honefoss győzelem
(Még nem volt.)
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
Molde utolsó 10 meccse
Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelem
Honefoss utolsó 10 meccse
Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelem
Ajánlott videós összefoglalók
Norvég Kupa: nyolcaddöntő további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Molde győzelem
Inkább Honefoss győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Molde csapatának kedvez (2:1).
Ebből a csapatok egyszer játszottak a Molde stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Molde csapatának kedvez (1:0).
Az elmúlt fél évben a Molde négyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Honefoss kétszer nyert idegenben, ezzel minden meccsét megnyerve. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Honefoss az utóbbi mérkőzéseit.
Az elmúlt egy évben a Molde olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Stabaek, a Start vagy a Sogndal. A Honefoss pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Sandefjord, a KFUM Oslo vagy a Drammen. A Molde erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Molde olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Rosenborg. A Honefoss gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Odd Grenland. A Molde csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Molde 94., Honefoss 1186. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Molde jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus a Molde csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.