Monor - Pénzügyőr 1:2 (1:1)
Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. október 20-án is volt Monor - Pénzügyőr mérkőzés!
NB III. Dél-keleti csoport mérkőzés, 10. forduló - 2023. október 8. 15:00
Érdekességek
- A két csapat 7 éve és 176 napja nem találkozott egymással, utoljára 2016. április 16-án.
Tippek
Monor győzelem:
28 tipp (62%)
28 tipp (62%)
Döntetlen:
6 tipp (13%)
6 tipp (13%)
Pénzügyőr győzelem:
11 tipp (24%)
11 tipp (24%)
Korábbi Monor - Pénzügyőr mérkőzések:
Pénzügyőr győzelem
(Még nem volt.)
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
Monor utolsó 10 meccse
Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségVereségDöntetlenGyőzelemVereség
Pénzügyőr utolsó 10 meccse
Forma: DöntetlenGyőzelemVereségVereségVereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereség
NB III. Dél-keleti csoport: 10. forduló további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Monor győzelem
Inkább Pénzügyőr győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben nem játszott egymással mérkőzést.
Az elmúlt fél évben a Monor ötször nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Pénzügyőr egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. A statisztika alapján a Monor sikeresebb volt a közelmúltban.
Ha az elmúlt egy évben, a NB III. Dél-keleti csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Monor 3 győzelmet és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Pénzügyőr pedig idegenben egyszer nyert, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát a Monor jobban szerepelt.
Az elmúlt egy évben a Monor olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Cegléd, a Hódmezővásárhely. A Pénzügyőr pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a BKV Előre vagy az Eger. A Monor erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Monor olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Ferencváros II, a BKV Előre vagy a Békéscsabai Előre. A Pénzügyőr gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Majos, a Körösladány vagy a BVSC-Zugló. A Monor csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Monor 573., Pénzügyőr 1253. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Monor jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján inkább hazai győzelmet várnak.
A Focikatalógus a Monor csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.