Mosonmagyaróvár - Mór 1:3 (0:0)
Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2013. május 25-én is volt Mosonmagyaróvár - Mór mérkőzés!
NB III. Bakony csoport mérkőzés, 20. forduló - 2012. április 7. 16:00
Góllövők:
Petruska Daniel ('50, 0-1), Bastovanov Darko ('58, 0-2), Hajós Krisztián ('72, 1-2), Disztl Milán ('87, 1-3)
Csapatfelállítás
Érdekességek
- A Mosonmagyaróvár már hét mérkőzés óta nyeretlen, utoljára 2011. november 5-én sikerült ellenfelet legyőzniük (a ZTE II csapatát).
- A Mór már hat mérkőzés óta veretlen, utoljára 2011. november 20-án sikerült ellenfélnek legyőznie (a Balatonfüred verte őket).
Tippek
Mosonmagyaróvár győzelem:
28 tipp (52%)
28 tipp (52%)
Döntetlen:
9 tipp (16%)
9 tipp (16%)
Mór győzelem:
16 tipp (30%)
16 tipp (30%)
Korábbi Mosonmagyaróvár - Mór mérkőzések:
Mosonmagyaróvár győzelem
(Még nem volt.)
Döntetlen
(Még nem volt.)
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
Mosonmagyaróvár utolsó 10 meccse
Forma: VereségDöntetlenVereségVereségDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelem
Mór utolsó 10 meccse
Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségGyőzelem
NB III. Bakony csoport: 20. forduló további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Mosonmagyaróvár győzelem
Inkább Mór győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Mór csapatának kedvez (3:2).
Az elmúlt fél évben a Mosonmagyaróvár egyszer sem nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Mór egyszer nyert idegenben, ezzel minden meccsét megnyerve. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Mór az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a NB III. Bakony csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Mosonmagyaróvár 1 győzelmet és 3 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Mór pedig idegenben kétszer nyert és háromszor kapott ki. Tehát a Mosonmagyaróvár jobban szerepelt.
Az elmúlt egy évben a Mosonmagyaróvár olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a ZTE II. A Mór pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Nagykanizsai TE. A Mór erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Mosonmagyaróvár 664., Mór 2008. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Mosonmagyaróvár jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint a Mór nyeri ezt a találkozót.