ND Mura - Olimpija Ljubljana 4:2 (2:1)
Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2013. május 4-én is volt Olimpija Ljubljana - ND Mura mérkőzés!
Szlovén Bajnokság mérkőzés, 8. forduló - 2011. szeptember 11. 15:00
Helyszín: Mestni Stadion Fazanerija (Murska Sobota), 3.500 néző
Góllövők:
Nusmir Fajic ('30, 1-0), Nik Omladic ('34, 1-1), Nusmir Fajic ('44, 2-1), Rajko Rep ('47, 3-1), Leon Horvat ('49, 4-1), Dare Vrsic ('55, 4-2)
Csapatfelállítás
ND Mura
Edző: A. ŠimundžaAles Luk
Fabijan Cipot
Erik Janza
Timotej Dodlek
Rajko Rep
![Sárgalap](http://static.focikatalogus.hu/pic/sargalap.png)
Leon Horvat
![Sárgalap](http://static.focikatalogus.hu/pic/sargalap.png)
Matic Marusko
Ziga Kous (Nino Kouter, '76)
Mate Eterovic (Simon Pavel, '88)
Nusmir Fajic
Damjan Bohar (Mitja Lotric, '58)
Olimpija Ljubljana
Edző: D. KosičAleksander Seliga
Sreten Sretenovic
![Sárgalap](http://static.focikatalogus.hu/pic/sargalap.png)
Erik Salkic
Boban Jovic
![Sárgalap](http://static.focikatalogus.hu/pic/sargalap.png)
Dare Vrsic
![Sárgalap](http://static.focikatalogus.hu/pic/sargalap.png)
Anej Lovrecic
Nik Omladic
![Sárgalap](http://static.focikatalogus.hu/pic/sargalap.png)
Dalibor Radujko
![Sárgalap](http://static.focikatalogus.hu/pic/sargalap.png)
Davor Skerjanc (Filip Valencic, '34)
Dragan Cadikovski (Matic Fink, '53)
Blaz Bozic
![Sárgalap](http://static.focikatalogus.hu/pic/piroslap.png)
Érdekességek
- Öt különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
- A játékvezető a sok szabálytalanság miatt hét alkalommal osztott ki sárgalapot és egyszer piroslapot.
Tippek
ND Mura győzelem:
4 tipp (10%)
4 tipp (10%)
Döntetlen:
5 tipp (12%)
5 tipp (12%)
Olimpija Ljubljana győzelem:
31 tipp (77%)
31 tipp (77%)
1:2
0:2
0:1
0:2
0:1
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
ND Mura utolsó 10 meccse
Forma: DöntetlenVereségVereségVereségVereségDöntetlenGyőzelemVereségVereségVereség
Olimpija Ljubljana utolsó 10 meccse
Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereség
Ajánlott videós összefoglalók
Szlovén Bajnokság: 8. forduló további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább ND Mura győzelem
Inkább Olimpija Ljubljana győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben nem játszott egymással mérkőzést.
Az elmúlt fél évben a ND Mura egyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Olimpija Ljubljana egyszer nyert idegenben, négyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Olimpija Ljubljana az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Szlovén Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a ND Mura 1 győzelmet, 1 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Olimpija Ljubljana pedig idegenben ötször nyert, négyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ez alapján az Olimpija Ljubljana szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben a ND Mura olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Koper. Az Olimpija Ljubljana pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Celje. Az Olimpija Ljubljana erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a ND Mura olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Nafta, a Triglav vagy a Rijeka. Az Olimpija Ljubljana gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Koper, a Domzale vagy az Austria Wien. Az Olimpija Ljubljana csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
ND Mura 1797., Olimpija Ljubljana 175. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Olimpija Ljubljana jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint az Olimpija Ljubljana nyeri ezt a találkozót.