Nafta - Celje 0:0
Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2025. március 15-én is lesz Celje - Nafta mérkőzés!
Szlovén Bajnokság mérkőzés, 22. forduló - 2009. február 28.
Korábbi Nafta - Celje mérkőzések:
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
Nafta utolsó 10 meccse
Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelem
Celje utolsó 10 meccse
Forma: VereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelem
Ajánlott videós összefoglalók
Szlovén Bajnokság: 22. forduló további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Nafta győzelem
Inkább Celje győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya 2:2, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Ebből a csapatok egyszer játszottak a Nafta stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Nafta csapatának kedvez (1:0).
Az elmúlt fél évben a Nafta egyszer nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Celje egyszer nyert idegenben, ezzel minden meccsét megnyerve. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Ha az elmúlt egy évben, a Szlovén Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Nafta 5 győzelmet és 2 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Celje pedig idegenben háromszor nyert, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát a Nafta jobban szerepelt.
Az elmúlt egy évben a Nafta olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Domzale, a Koper vagy a NS Drava. A Celje pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Domzale, a NS Drava vagy a Primorje. A Nafta erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Nafta 1007., Celje 282. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Celje jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus a Nafta csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.