Nagykőrös - Soroksár 2:1 (0:0)
Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2013. május 5-én is volt Soroksár - Nagykőrös mérkőzés!
NB III. Alföld csoport mérkőzés, 9. forduló - 2012. október 13. 15:00
Góllövők:
Csapatfelállítás
Tippek
Nagykőrös győzelem:
40 tipp (57%)
40 tipp (57%)
Döntetlen:
6 tipp (8%)
6 tipp (8%)
Soroksár győzelem:
24 tipp (34%)
24 tipp (34%)
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
Nagykőrös utolsó 10 meccse
Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelem
Soroksár utolsó 10 meccse
Forma: GyőzelemVereségVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelem
Ajánlott videós összefoglalók
NB III. Alföld csoport: 9. forduló további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Nagykőrös győzelem
Inkább Soroksár győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben nem játszott egymással mérkőzést.
Az elmúlt fél évben a Nagykőrös egyszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Soroksár egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Ha az elmúlt egy évben, a NB III. Alföld csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Nagykőrös 1 győzelmet és 3 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Soroksár pedig idegenben egyszer nyert, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Tehát a Nagykőrös jobban szerepelt.
Az elmúlt egy évben a Nagykőrös olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a SZEOL. A Soroksár pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a SZEOL. Ez alapján a két csapat körülbelül egyenlő erősnek tűnik.
Az elmúlt egy évben a Nagykőrös olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Békéscsabai Előre. A Soroksár gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Diósd. A Nagykőrös csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Nagykőrös 2775., Soroksár 429. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Soroksár jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus a Nagykőrös csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.