Novi Pazar - Cukaricki 2:2 (2:1)
Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2025. február 17-én is lesz Cukaricki - Novi Pazar mérkőzés!
Szerb Bajnokság mérkőzés, 2. forduló - 2021. november 18. 15:00
Helyszín: Gradski Stadion (Novi Pazar)
Góllövők:
Almir Aganspahic ('30, 11-esből, 1-0), Miladin Stevanovic ('36, 1-1), Nemanja Mladenovic ('45+2, 2-1), Asmir Kajevic ('84, 11-esből, 2-2)
Csapatfelállítás
Novi Pazar
Edző: D. RadojičićNikola Vujanac
![Sárgalap](http://static.focikatalogus.hu/pic/sargalap.png)
Nemanja Kojcic
![Sárgalap](http://static.focikatalogus.hu/pic/sargalap.png)
Filip Pavisic
Vahid Zimonjic
![Sárgalap](http://static.focikatalogus.hu/pic/sargalap.png)
Stefan Dimic (Sead Islamovic, '62)
Nemanja Mladenovic
Stefan Loncar
![Sárgalap](http://static.focikatalogus.hu/pic/sargalap.png)
Danko Kikovic
![Sárgalap](http://static.focikatalogus.hu/pic/sargalap.png)
Bojan Cecaric (Luka Ratkovic, '74)
Almir Aganspahic
![Sárgalap](http://static.focikatalogus.hu/pic/sargalap.png)
Dejan Paradjina
Cukaricki
Edző: S. IlićDjordje Petrovic
Miladin Stevanovic
![Sárgalap](http://static.focikatalogus.hu/pic/sargalap.png)
Bojan Roganovic (Mihajlo Spasojevic, '72)
Asmir Kajevic
Darko Puskaric
Srdjan Mijailovic
![Sárgalap](http://static.focikatalogus.hu/pic/sargalap.png)
Marko Docic (Stefan Kovac
![Sárgalap](http://static.focikatalogus.hu/pic/sargalap.png)
Stefan Colovic (Norman Campbell, '62)
Stefan Sapic (Strahinja Tanasijevic, '46)
Ibrahima N'Diaye
Mihajlo Baic (Marko Rakonjac, '46)
Érdekességek
- A mérkőzésen két gól is született büntetőből.
- Ez volt Asmir Kajevic 4. gólja, melyet a Novi Pazar hálójába lőtt.
- A játékvezető a sok szabálytalanság miatt kilenc alkalommal osztott ki sárgalapot.
Tippek
Novi Pazar győzelem:
11 tipp (19%)
11 tipp (19%)
Döntetlen:
4 tipp (7%)
4 tipp (7%)
Cukaricki győzelem:
42 tipp (73%)
42 tipp (73%)
Korábbi Novi Pazar - Cukaricki mérkőzések:
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
Novi Pazar utolsó 10 meccse
Forma: DöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségVereségVereségVereségGyőzelemVereség
Cukaricki utolsó 10 meccse
Forma: DöntetlenVereségVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlen
Ajánlott videós összefoglalók
Szerb Bajnokság: 2. forduló további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Novi Pazar győzelem
Inkább Cukaricki győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben négyszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Cukaricki csapatának kedvez (12:3).
Ebből a csapatok kétszer játszottak a Novi Pazar stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a Cukaricki csapatának kedvez (6:2).
Az elmúlt fél évben a Novi Pazar háromszor nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Cukaricki háromszor nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Ha az elmúlt egy évben, a Szerb Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Novi Pazar 2 győzelmet, 2 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Cukaricki pedig idegenben háromszor nyert, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ez alapján a Cukaricki szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben a Novi Pazar olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Radnicki Nis, a Rudar Pljevlja vagy a Metalac. A Cukaricki pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Olimpija Ljubljana, az Arsenal-Tula vagy a Napredak. A Cukaricki erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Novi Pazar olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Mornar Bar, a Spartak Subotica vagy a Crvena Zvezda. A Cukaricki gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Loznica, a Kolubara vagy a Hammarby. A Novi Pazar csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Novi Pazar 1297., Cukaricki 404. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Cukaricki jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján inkább vendég győzelmet várnak.
A Focikatalógus szerint a Cukaricki nyeri ezt a találkozót.