Oppsal - Valerenga 0:4 (0:1)
Norvég Kupa mérkőzés, 2. forduló - 2024. április 25. 17:00
Érdekességek
- A két csapat 13 éve és 351 napja nem találkozott egymással, utoljára 2010. május 13-án.
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
Oppsal utolsó 10 meccse
Forma: GyőzelemVereségVereségVereségVereségVereségVereségDöntetlenVereségVereség
Valerenga utolsó 10 meccse
Forma: DöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelem
Ajánlott videós összefoglalók
Norvég Kupa: 2. forduló további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Oppsal győzelem
Inkább Valerenga győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben nem játszott egymással mérkőzést.
Az elmúlt fél évben az Oppsal egyszer nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Valerenga háromszor nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Oppsal sikeresebb volt a közelmúltban.
Ha az elmúlt egy évben, a Norvég Kupa mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Oppsal 1 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, a Valerenga pedig idegenben egyszer nyert. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Az elmúlt egy évben az Oppsal olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Follo. A Valerenga pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Ham-Kam. A Valerenga erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Oppsal 9653., Valerenga 250. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Valerenga jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján inkább vendég győzelmet várnak.
A Focikatalógus szerint a Valerenga nyeri ezt a találkozót.