Osasuna II - Gimnastic 1:1 (1:0)
Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 23. forduló - 2025. február 9. 12:00
Helyszín: Instalaciones Deportivas de Tajonar (Tajonar)
Góllövők:
Jon García ('11, 11-esből, 1-0), Jaume Jardi ('74, 11-esből, 1-1)
Csapatfelállítás
Osasuna II
Edző: Santi CastillejoDimitrios Stamatakis
Diego Moreno
Isma Sierra
Diego Espejo
Xabi Huarte (Carlos Lumbreras, '67)
Jon García (Christian Mutilva, '88)
Asier Osambela
Mauro Echegoyen (Noel López, '81)
Roberto Arroyo (Martin Pedroarena, '67)
Nzubechi Ogbuehi (Unai Santos, '81)
Ínigo Arguibide
Érdekességek
- A mérkőzésen két gól is született büntetőből.
- Marc Montalvo, Gorostidi, Pablo Fernández, Joan Oriol, Christian Mutilva, Asier Osambela és Dufur összesen hat Osasuna II - Gimnastic mérkőzésen szerepeltek.
Tippek
Osasuna II győzelem:
8 tipp (21%)
8 tipp (21%)
Döntetlen:
9 tipp (23%)
9 tipp (23%)
Gimnastic győzelem:
21 tipp (55%)
21 tipp (55%)
Korábbi Osasuna II - Gimnastic mérkőzések:
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
Osasuna II utolsó 10 meccse
Forma: VereségDöntetlenVereségGyőzelemVereségVereségVereségVereségDöntetlenGyőzelem
Gimnastic utolsó 10 meccse
Forma: GyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereségVereség
Ajánlott videós összefoglalók
Spanyol harmadosztály, 1. csoport: 23. forduló további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Osasuna II győzelem
Inkább Gimnastic győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben ötször találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Osasuna II csapatának kedvez (6:4).
Ebből a csapatok kétszer játszottak az Osasuna II stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, az Osasuna II csapatának kedvez (4:0).
Az elmúlt fél évben az Osasuna II egyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Gimnastic háromszor nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Gimnastic az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Osasuna II 4 győzelmet, 2 döntetlent és 5 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Gimnastic pedig idegenben négyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Az elmúlt egy évben az Osasuna II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Celta Vigo II, az Amorebieta vagy a Zamora CF. A Gimnastic pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Barcelona II, a Celta Vigo II vagy az Amorebieta. A Gimnastic erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben az Osasuna II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Tarazona, a Real Unión vagy a Lugo. A Gimnastic gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Arenteiro, az Unionistas de Salamanca vagy a Barakaldo. Az Osasuna II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Osasuna II 1882., Gimnastic 646. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Gimnastic jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján inkább vendég győzelmet várnak.
A Focikatalógus szerint a Gimnastic nyeri ezt a találkozót.