Főoldal » Meccsek » 2024. augusztus 22. » PAOK Saloniki - Shamrock Rovers

PAOK Saloniki - Shamrock Rovers 4:0 (1:0)

Európa-Liga selejtező mérkőzés, rájátszás - 2024. augusztus 22. 19:30
Helyszín: Stadio Toumbas (Thessaloníki)

Daniel Cleary ('45+4, öngól, 1-0), Taison ('47, 2-0), Ioannis Konstantelias ('67, 3-0), Abdul Rahman Baba ('90+4, 4-0)

• A két csapat 12 éve és 295 napja nem találkozott egymással, utoljára 2011. november 3-án.
  • A PAOK Saloniki az elmúlt három mérkőzésén mindig legalább három gólt rúgott az ellenfelének.

PAOK Saloniki utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségVereségVereségVereségGyőzelem

Shamrock Rovers utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemVereségVereségVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelem

Inkább Shamrock Rovers győzelem
Az elmúlt fél évben a PAOK Saloniki háromszor nyert hazai pályán és négyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Shamrock Rovers kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. A statisztika alapján a PAOK Saloniki sikeresebb volt a közelmúltban.

Az elmúlt egy évben a PAOK Saloniki olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Dinamo Zágráb, az Olympiakos Pireus vagy a Panathinaikosz. A Shamrock Rovers pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Derry City, a Drogheda vagy a Galway United. A PAOK Saloniki erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a PAOK Saloniki olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Union St. Gilloise, a Hibernian vagy az Aris Saloniki. A Shamrock Rovers gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Sligo Rovers, a Celje vagy a Bohemian. A Shamrock Rovers csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
PAOK Saloniki 30., Shamrock Rovers 81. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a PAOK Saloniki jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a PAOK Saloniki csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.