Püspökladány - Nagyecsed 2:3 (1:2)
NB III. Tisza csoport mérkőzés, 18. forduló - 2011. március 19. 15:00
Góllövők:
Bancsi Gábor ('16, 0-1), Marcsek Zoltán ('26, 0-2), Domokos Imre ('40, 1-2), Domokos Imre ('53, 2-2), Marcsek Zoltán ('82, 2-3)
Csapatfelállítás
Tippek
Püspökladány győzelem:
25 tipp (56%)
25 tipp (56%)
Döntetlen:
11 tipp (25%)
11 tipp (25%)
Nagyecsed győzelem:
8 tipp (18%)
8 tipp (18%)
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
Püspökladány utolsó 10 meccse
Forma: VereségVereségDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelem
Nagyecsed utolsó 10 meccse
Forma: DöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelem
NB III. Tisza csoport: 18. forduló további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Püspökladány győzelem
Inkább Nagyecsed győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Nagyecsed csapatának kedvez (2:0).
Az elmúlt fél évben a Püspökladány egyszer sem nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Nagyecsed egyszer nyert idegenben és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Nagyecsed az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a NB III. Tisza csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Püspökladány 1 győzelmet, 2 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Nagyecsed pedig idegenben háromszor nyert, kétszer játszott döntetlent. Ez alapján a Nagyecsed szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben a Püspökladány olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Ibrány. A Nagyecsed pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Baktalórántháza. A Nagyecsed erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Püspökladány olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Baktalórántháza. A Nagyecsed gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Puskás Akadémia. A Nagyecsed csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Püspökladány 2285., Nagyecsed 1624. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Nagyecsed jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint a Nagyecsed nyeri ezt a találkozót.