Rapid Bukarest - Otelul Galati 4:0 (1:0)
Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2025. február 8-án is lesz Otelul Galati - Rapid Bukarest mérkőzés!
Román Bajnokság mérkőzés, 21. forduló - 2009. március 21.
Góllövők:
Ovidiu Herea ('33, 1-0), Stefan Grigorie ('51, 2-0), Juliano Spadacio ('82, 3-0), Nicolae Grigore ('90, 4-0)
Csapatfelállítás
Korábbi Rapid Bukarest - Otelul Galati mérkőzések:
Rapid Bukarest győzelem
(Még nem volt.)
Döntetlen
(Még nem volt.)
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
Rapid Bukarest utolsó 10 meccse
Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelem
Otelul Galati utolsó 10 meccse
Forma: VereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelem
Ajánlott videós összefoglalók
Román Bajnokság: 21. forduló további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Rapid Bukarest győzelem
Inkább Otelul Galati győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Otelul Galati csapatának kedvez (2:1).
Az elmúlt fél évben a Rapid Bukarest egyszer nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Otelul Galati egyszer nyert idegenben, ezzel minden meccsét megnyerve. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Ha az elmúlt egy évben, a Román Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Rapid Bukarest 3 győzelmet, 2 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Otelul Galati pedig idegenben egyszer nyert, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát a Rapid Bukarest jobban szerepelt.
Az elmúlt egy évben a Rapid Bukarest olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Gaz Metan Medias. Az Otelul Galati pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Otopeni. A Rapid Bukarest erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Rapid Bukarest olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Arges Pitesti. Az Otelul Galati gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Arges Pitesti. Ez alapján a két csapat körülbelül egyenlő erősnek tűnik.
Rapid Bukarest 538., Otelul Galati 638. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Rapid Bukarest jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus a Rapid Bukarest csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.