Real Madrid - Espanyol 3:0 (2:0)
Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2025. február 1-jén is volt Espanyol - Real Madrid mérkőzés!
Spanyol Bajnokság mérkőzés, 21. forduló - 2010. február 6. 22:00
Góllövők:
Korábbi Real Madrid - Espanyol mérkőzések:
Espanyol győzelem
(Még nem volt.)
Fórum
Real Madrid utolsó 10 meccse
Forma: GyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereség
Espanyol utolsó 10 meccse
Forma: GyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségVereségVereségVereség
Ajánlott videós összefoglalók
Spanyol Bajnokság: 21. forduló további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Real Madrid győzelem
Inkább Espanyol győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Real Madrid csapatának kedvez (7:2).
Ebből a csapatok egyszer játszottak a Real Madrid stadionjában, a gólarány 2:2, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben a Real Madrid hétszer nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Espanyol egyszer sem nyert idegenben és ötször kapott ki. A statisztika alapján a Real Madrid sikeresebb volt a közelmúltban.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Real Madrid 10 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, az Espanyol pedig idegenben egyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Tehát a Real Madrid jobban szerepelt.
Az elmúlt egy évben a Real Madrid olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Rosenborg. Az Espanyol pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Deportivo La Coruna. A Real Madrid erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Real Madrid olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az AC Milan. Az Espanyol gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Osasuna. A Real Madrid csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Real Madrid 2., Espanyol 212. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Real Madrid jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus a Real Madrid csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.