Répcelak - Körmend FC 2:1 (1:0)
NB III. Bakony csoport mérkőzés, 26. forduló - 2013. június 1. 17:00
Góllövők:
Csapatfelállítás
Tippek
Répcelak győzelem:
17 tipp (27%)
17 tipp (27%)
Döntetlen:
31 tipp (50%)
31 tipp (50%)
Körmend FC győzelem:
14 tipp (22%)
14 tipp (22%)
Korábbi Répcelak - Körmend FC mérkőzések:
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
Répcelak utolsó 10 meccse
Forma: DöntetlenGyőzelemVereségVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemVereség
Körmend FC utolsó 10 meccse
Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlen
NB III. Bakony csoport: 26. forduló további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Répcelak győzelem
Inkább Körmend győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Körmend csapatának kedvez (7:6).
Ebből a csapatok egyszer játszottak a Répcelak stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a Körmend csapatának kedvez (4:2).
Az elmúlt fél évben a Répcelak háromszor nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Körmend kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Répcelak sikeresebb volt a közelmúltban.
Ha az elmúlt egy évben, a NB III. Bakony csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Répcelak 3 győzelmet, 2 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Körmend pedig idegenben kétszer nyert, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát a Répcelak jobban szerepelt.
Az elmúlt egy évben a Répcelak olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Lombard Pápa II, a Nagykanizsai TE. A Körmend pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Sárvár vagy a Komárom. A Répcelak erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Répcelak olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Mosonmagyaróvár. A Körmend gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Csorna. A Répcelak csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Répcelak 1837., Körmend 2011. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Répcelak jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus a Répcelak csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.