Runavik - Vikingur Gota 1:2 (1:1)
Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2025. március 16-án is lesz Vikingur Gota - Runavik mérkőzés!
Feröer szigeteki bajnokság mérkőzés, 16. forduló - 2020. augusztus 12. 20:00
Helyszín: við Løkin (Runavík, Eysturoy)
Góllövők:
Csapatfelállítás
Runavik
Edző: Glenn StahlTórdur Thomsen
Oddur Hojgaard
Jóhan Davidsen
Jákup Jakobsen (Bardur Hansen

Rógvi Nielsen
Jesper Christjansen
Mórits Mortensen
Jann Benjaminsen
Klaemint Olsen
Búi Egilsson (Salmundur Bech, '70)
Steffan Lrkin (Petur Knudsen, '65)
Vikingur Gota
Edző: E. KlaksteinElias Rasmussen
Atli Gregersen
Vukasin Tomic
Ari Olsen
Solvi Vatnhamar
Bogi Petersen (Andrias Olsen, '73)
Gunnar Vatnhamar
Noah Mneney
Finnur Justinussen (Arnbjörn Svensson, '90+2)
Lukasz Cieslewicz
Jákup Johansen
Érdekességek
- Klaemint Olsen az egyetlen a mezőnyből, aki tizenhat Runavik - Vikingur Gota mérkőzésen is szerepelt.
Tippek
Runavik győzelem:
37 tipp (82%)
37 tipp (82%)
Döntetlen:
4 tipp (8%)
4 tipp (8%)
Vikingur Gota győzelem:
4 tipp (8%)
4 tipp (8%)
Korábbi Runavik - Vikingur Gota mérkőzések:
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
Runavik utolsó 10 meccse
Forma: GyőzelemVereségVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlen
Vikingur Gota utolsó 10 meccse
Forma: VereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereségVereség
Feröer szigeteki bajnokság: 16. forduló további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Runavik győzelem
Inkább Vikingur Gota győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kilencszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Runavik csapatának kedvez (16:12).
Ebből a csapatok négyszer játszottak a Runavik stadionjában, a gólarány 7:7, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben a Runavik ötször nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Vikingur Gota háromszor nyert idegenben és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a Runavik sikeresebb volt a közelmúltban.
Ha az elmúlt egy évben, a Feröer szigeteki bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Runavik 6 győzelmet és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Vikingur Gota pedig idegenben kétszer nyert, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát a Runavik jobban szerepelt.
Az elmúlt egy évben a Runavik olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a HB Torshavn, a Skála vagy az EB Streymur. A Vikingur Gota pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Skála, az EB Streymur vagy a B68 Toftir. A Runavik erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Runavik olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Klaksvík. A Vikingur Gota gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Klaksvík. Ez alapján a két csapat körülbelül egyenlő erősnek tűnik.
Runavik 1004., Vikingur Gota 990. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Vikingur Gota jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján inkább hazai győzelmet várnak.
A Focikatalógus a Runavik csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.