Sanfrecce Hiroshima - Shonan Bellmare 1:0 (1:0)
Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2025. május 6-án is lesz Shonan Bellmare - Sanfrecce Hiroshima mérkőzés!
Góllövők:
Yuya Asano ('45+1, 1-0)
Mérkőzés összefoglaló:
Csapatfelállítás
Sanfrecce Hiroshima
Edző: H. JofukuKeisuke Osako
Sho Sasaki

Yuki Nogami
Hayato Araki
Toshihiro Aoyama
Yoshifumi Kashiwa (Tomoya Fujii, '70)
Hayao Kawabe
Tsukasa Morishima (Gakuto Notsuda, '88)
Yuya Asano (Shunki Higashi, '70)
Rhayner (Yusuke Chajima, '78)
Leandro

Shonan Bellmare
Edző: B. UkishimaKosei Tani
Kazunari Ono
Takuya Okamoto
Kazuki Oiwa
Kazuaki Mawatari (Shota Kobayashi, '46)
Akito Fukuta (Temma Matsuda, '67)
Toichi Suzuki
Daiki Kaneko
Hiroshi Ibusuki (Naoki Ishihara, '67)
Mitsuki Saito

Yuto Iwasaki (Yuki Ohashi (Tarik Elyounoussi, '88), '46)
Érdekességek
- Toshihiro Aoyama és Yoshifumi Kashiwa összesen kilenc Sanfrecce Hiroshima - Shonan Bellmare mérkőzésen szerepeltek.
Tippek
Sanfrecce Hiroshima győzelem:
43 tipp (82%)
43 tipp (82%)
Döntetlen:
4 tipp (7%)
4 tipp (7%)
Shonan Bellmare győzelem:
5 tipp (9%)
5 tipp (9%)
Korábbi Sanfrecce Hiroshima - Shonan Bellmare mérkőzések:
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
Sanfrecce Hiroshima utolsó 10 meccse
Forma: VereségGyőzelemVereségVereségDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelem
Shonan Bellmare utolsó 10 meccse
Forma: VereségVereségVereségGyőzelemVereségDöntetlenVereségVereségVereségGyőzelem
Ajánlott videós összefoglalók
Japán Bajnokság: 9. forduló további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Sanfrecce Hiroshima győzelem
Inkább Shonan Bellmare győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben négyszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Sanfrecce Hiroshima csapatának kedvez (6:3).
Ebből a csapatok kétszer játszottak a Sanfrecce Hiroshima stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Sanfrecce Hiroshima csapatának kedvez (4:2).
Az elmúlt fél évben a Sanfrecce Hiroshima egyszer sem nyert hazai pályán és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Shonan Bellmare egyszer sem nyert idegenben és négyszer kapott ki.
Ha az elmúlt egy évben, a Japán Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Sanfrecce Hiroshima 1 győzelmet és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Shonan Bellmare pedig idegenben háromszor kapott ki. Tehát a Sanfrecce Hiroshima jobban szerepelt.
Az elmúlt egy évben a Sanfrecce Hiroshima olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Oita Trinita vagy a Cerezo Osaka. A Shonan Bellmare gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Kashiwa Reysol, a Yokohama F. Marinos. A Shonan Bellmare csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Sanfrecce Hiroshima 240., Shonan Bellmare 1071. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Sanfrecce Hiroshima jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján inkább hazai győzelmet várnak.
A Focikatalógus a Sanfrecce Hiroshima csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.