Főoldal » Meccsek » 2024. szeptember 8. » Sevilla Atlético - Atletico Sanluqueno

Sevilla Atlético - Atletico Sanluqueno 5:2 (2:1)

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 3. forduló - 2024. szeptember 8. 19:00
Helyszín: Estadio Jesús Navas (Sevilla)

Álex Martínez ('20, 0-1), Manuel Bueno ('38, 1-1), Álvaro García ('41, 2-1), Álvaro García ('55, 3-1), Álex Martínez ('58, öngól, 4-1), Mateo Mejía ('64, 5-1), Ángel Puerto ('83, 5-2)

• Öt különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.

2018. dec. 9. 0:0
2018. aug. 3. 1:1 / tizenegyesekkel 3:2 (0:0)
Atletico Sanluqueno győzelem

2022. febr. 19. 1:2 (0:0)
2021. szept. 12. 0:1 (1:0)
2019. ápr. 27. 0:1 (1:0)

Sevilla Atlético utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemVereség

Atletico Sanluqueno utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenVereségVereségGyőzelemVereségVereségGyőzelemDöntetlen

Inkább Atletico Sanluqueno győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Atletico Sanluqueno csapatának kedvez (2:1). A mérkőzést a hazai pályán játszotta.

Az elmúlt fél évben a Sevilla Atlético egyszer sem nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Atletico Sanluqueno egyszer nyert idegenben, ezzel minden meccsét megnyerve. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Atletico Sanluqueno az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Sevilla Atlético 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Atletico Sanluqueno pedig idegenben kétszer nyert, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ez alapján az Atletico Sanluqueno szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben a Sevilla Atlético olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Real Murcia. Az Atletico Sanluqueno gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Antequera. A Sevilla Atlético csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Sevilla Atlético 1422., Atletico Sanluqueno 1806. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Sevilla Atlético jobb csapatnak tűnik.