Főoldal » Meccsek » 2024. szeptember 13. » Shams Azar Qazvin - Esteghlal Khuzestan

Shams Azar Qazvin - Esteghlal Khuzestan 2:2 (1:1)

Iráni Bajnokság mérkőzés, 4. forduló - 2024. szeptember 13. 17:15
Helyszín: Sardare Azadegan Stadium (Qazvin)

Thievy Bifouma ('25, 0-1), Behrouz Barani ('45+5, öngól, 1-1), Ali Vaziri Panah ('81, 2-1), Hamed Bahiraei ('90+3, 2-2)

Shams Azar Qazvin utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségVereségVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereség

Esteghlal Khuzestan utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlen

Inkább Esteghlal Khuzestan győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya 1:1, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Ebből a csapatok egyszer játszottak a Shams Azar Qazvin stadionjában, a gólarány 0:0, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben a Shams Azar Qazvin egyszer sem nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Esteghlal Khuzestan egyszer sem nyert idegenben és egyszer kapott ki.
Ha az elmúlt egy évben, az Iráni Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Shams Azar Qazvin 3 győzelmet és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Esteghlal Khuzestan pedig idegenben egyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát a Shams Azar Qazvin jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Shams Azar Qazvin olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Foolad Khuzestan. Az Esteghlal Khuzestan pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Mes Rafsanjan. A Shams Azar Qazvin erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Shams Azar Qazvin olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Tractor Sazi, az Esteghlal vagy a Persepolis. Az Esteghlal Khuzestan gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Paykan, a Gol Gohar vagy a Persepolis. A Shams Azar Qazvin csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Shams Azar Qazvin 4000., Esteghlal Khuzestan 3485. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Esteghlal Khuzestan jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Shams Azar Qazvin csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.