Shortan - Obod 2:0 (2:0)
Üzbég Bajnokság mérkőzés, 14. forduló - 2017. június 20. 12:00
Helyszín: Stadion G'uzor (G'uzor), 3.500 néző
Góllövők:
Igor Taran ('10, 1-0), Zafar Polvonov ('27, 2-0)
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
Shortan utolsó 10 meccse
Forma: VereségVereségVereségVereségVereségGyőzelemVereségVereségVereségGyőzelem
Obod utolsó 10 meccse
Forma: VereségVereségGyőzelemVereségDöntetlenVereségVereségVereségVereségDöntetlen
Üzbég Bajnokság: 14. forduló további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Shortan győzelem
Inkább Obod győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben nem játszott egymással mérkőzést.
Az elmúlt fél évben a Shortan háromszor nyert hazai pályán és négyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Obod egyszer sem nyert idegenben és hatszor kapott ki. A statisztika alapján a Shortan sikeresebb volt a közelmúltban.
Ha az elmúlt egy évben, az Üzbég Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Shortan 4 győzelmet és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Obod pedig idegenben egyszer nyert és hatszor kapott ki. Tehát a Shortan jobban szerepelt.
Az elmúlt egy évben a Shortan olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Bunyodkor. Az Obod pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Buxoro. A Shortan erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Shortan olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Mash'al Mubarek, a Kokand-1912 vagy az Olmaliq. Az Obod gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Yozyovon, a Neftchi Fargona vagy a Mash'al Mubarek. A Shortan csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Shortan 3275., Obod 4253. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Shortan jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus a Shortan csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.