Százhalombatta - FC Dabas 2:1 (2:0)
NB III. Alföld csoport mérkőzés, 14. forduló - 2010. március 7. 14:30
Góllövők:
Csapatfelállítás
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
Százhalombatta utolsó 10 meccse
Forma: DöntetlenGyőzelemVereségVereségDöntetlenGyőzelemVereségVereségVereségVereség
FC Dabas utolsó 10 meccse
Forma: VereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereségVereségGyőzelemDöntetlen
NB III. Alföld csoport: 14. forduló további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Százhalombatta győzelem
Inkább FC Dabas győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Százhalombatta csapatának kedvez (3:0).
Ha az elmúlt egy évben, a NB III. Alföld csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Százhalombatta 1 győzelmet, 2 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a FC Dabas pedig idegenben egyszer nyert és kétszer kapott ki. Tehát a Százhalombatta jobban szerepelt.
Az elmúlt egy évben a Százhalombatta olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Szolnoki Spartacus. A FC Dabas pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a SZEOL. A FC Dabas erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Százhalombatta olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Battonya vagy a Vasas II. A FC Dabas gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Gyula vagy az ESMTK. A FC Dabas csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Százhalombatta 1631., FC Dabas 586. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a FC Dabas jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint a FC Dabas nyeri ezt a találkozót.