The Strongest - Nacional Potosí 2:0 (2:0)
Bolíviai Bajnokság mérkőzés, 2. forduló - 2025. április 6. 23:15
Helyszín: Estadio Hernando Siles (La Paz)
Góllövők:
Enrique Triverio ('19, 1-0), Enrique Triverio ('38, 2-0)
Csapatfelállítás
The Strongest
Edző: Antônio Carlos ZagoLuis Banegas
Pablo Pedraza
Castro
Adrian Jusino
Sebastián Altamirano

Luciano Ursino (Alvaro Quiroga, '67)
Jaime Arrascaita (Santiago Melgar, '83)
Joel Amoroso (Jhon García, '77)
Tobías Moriceau (Daniel Lino, '67)
Enrique Triverio
José López (Sebastián Guerrero

Nacional Potosí
Edző: C. VigevaniSaidt Mustafá
Santiago Echeverría
Saul Torres (Dubán Palacio

Oscar Baldomar
Edison Restrepo
Leonardo Montenegro (Jhojan Arce Pari, '46)
Diego Hoyos (Carlos Roca

Saulo Guerra

Andrés Torrico
Martín Prost (Wilson Álvarez, '67)
Diego Diellos
Érdekességek
- Luis Pavia az egyetlen a mezőnyből, aki tizenhat The Strongest - Nacional Potosí mérkőzésen is szerepelt.
Tippek
The Strongest győzelem:
26 tipp (72%)
26 tipp (72%)
Döntetlen:
3 tipp (8%)
3 tipp (8%)
Nacional Potosí győzelem:
7 tipp (19%)
7 tipp (19%)
Korábbi The Strongest - Nacional Potosí mérkőzések:
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
The Strongest utolsó 10 meccse
Forma: VereségVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelem
Nacional Potosí utolsó 10 meccse
Forma: GyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelem
Ajánlott videós összefoglalók
Bolíviai Bajnokság: 2. forduló további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább The Strongest győzelem
Inkább Nacional Potosí győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben nyolcszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a The Strongest csapatának kedvez (18:12).
Ebből a csapatok négyszer játszottak a The Strongest stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a The Strongest csapatának kedvez (8:3).
Az elmúlt fél évben a The Strongest egyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Nacional Potosí egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Ha az elmúlt egy évben, a Bolíviai Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a The Strongest 7 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, a Nacional Potosí pedig idegenben egyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát a The Strongest jobban szerepelt.
Az elmúlt egy évben a The Strongest olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Jorge Wilstermann, az Oriente Petrolero. A Nacional Potosí pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Universitario de Vinto vagy a San Antonio Bulo Bulo. A The Strongest erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
The Strongest 684., Nacional Potosí 1177. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a The Strongest jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján inkább hazai győzelmet várnak.
A Focikatalógus a The Strongest csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.