Tiszakanyár - Nagyecsed 3:0 (2:0)
Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2013. március 24-én is volt Nagyecsed - Tiszakanyár mérkőzés!
NB III. Tisza csoport mérkőzés, 23. forduló - 2012. április 28. 16:00
Góllövők:
Csapatfelállítás
Tippek
Tiszakanyár győzelem:
22 tipp (70%)
22 tipp (70%)
Döntetlen:
4 tipp (12%)
4 tipp (12%)
Nagyecsed győzelem:
5 tipp (16%)
5 tipp (16%)
Korábbi Tiszakanyár - Nagyecsed mérkőzések:
Döntetlen
(Még nem volt.)
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
Tiszakanyár utolsó 10 meccse
Forma: VereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlen
Nagyecsed utolsó 10 meccse
Forma: GyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelem
NB III. Tisza csoport: 23. forduló további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Tiszakanyár győzelem
Inkább Nagyecsed győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Nagyecsed csapatának kedvez (6:5).
Ebből a csapatok egyszer játszottak a Tiszakanyár stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a Nagyecsed csapatának kedvez (4:3).
Az elmúlt fél évben a Tiszakanyár egyszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Nagyecsed egyszer nyert idegenben és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a Tiszakanyár sikeresebb volt a közelmúltban.
Ha az elmúlt egy évben, a NB III. Tisza csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Tiszakanyár 3 győzelmet, 3 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Nagyecsed pedig idegenben kétszer nyert és ötször kapott ki. Tehát a Tiszakanyár jobban szerepelt.
Az elmúlt egy évben a Tiszakanyár olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Hajdúböszörmény vagy a Sárospatak. A Nagyecsed pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Tiszalök vagy a Sárospatak. A Tiszakanyár erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Tiszakanyár olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Kisvárda. A Nagyecsed gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Tuzsér. A Tiszakanyár csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Tiszakanyár 1486., Nagyecsed 1624. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Tiszakanyár jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus a Tiszakanyár csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.