Trinidad és Tobago - Mexikó 2:2 (1:0)
Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. július 11-én is volt Mexikó - Trinidad és Tobago mérkőzés!
VB selejtező mérkőzés, Concacaf-zóna, utolsó forduló - 2009. október 15. 01:05
Góllövők:
Kerry Baptiste ('32, 1-0), Enrique Esqueda ('58, 1-1), Kerry Baptiste ('61, 2-1), Carlos Salcido ('66, 2-2)
Csapatfelállítás
Ennek a mérkőzésnek a visszavágója:
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
Trinidad és Tobago utolsó 10 meccse
Forma: VereségVereségVereségGyőzelemGyőzelemVereségVereségVereségDöntetlenDöntetlen
Mexikó utolsó 10 meccse
Forma: GyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlen
Ajánlott videós összefoglalók
VB selejtező: Concacaf-zóna, utolsó forduló további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Trinidad és Tobago győzelem
Inkább Mexikó győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya Mexikó csapatának kedvez (2:1).
Az elmúlt fél évben Trinidad és Tobago egyszer nyert hazai pályán és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint Mexikó háromszor nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette Mexikó az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a VB selejtező mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, Trinidad és Tobago 2 győzelmet, 1 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, Mexikó pedig idegenben egyszer nyert és négyszer kapott ki. Tehát Trinidad és Tobago jobban szerepelt.
Az elmúlt egy évben Trinidad és Tobago olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Salvador vagy a Kuba. A Mexikó pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Amerikai Egyesült Államok, a Ghána. Mexikó erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben Trinidad és Tobago olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Costa Rica vagy az Amerikai Egyesült Államok. A Mexikó gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Salvador, a Jamaica. Trinidad és Tobago csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Trinidad és Tobago 1971., Mexikó 602. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján Mexikó jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint Mexikó válogatottja nyeri ezt a találkozót.