Trinidad és Tobago - Panama 1:1 / tizenegyesekkel 5:6 (0:1)
Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. június 19-én is volt Panama - Trinidad és Tobago mérkőzés!
Arany Kupa mérkőzés, negyeddöntő - 2015. július 19. 22:30
Helyszín: MetLife Stadium (East Rutherford, New Jersey)
Góllövők:
Luis Tejada ('37, 0-1), Kenwyne Jones ('54, 1-1)
Mérkőzés összefoglaló:
Csapatfelállítás
Érdekességek
- A mérkőzés tizenegyesrúgásokkal dőlt el.
Tippek
Trinidad és Tobago győzelem:
14 tipp (37%)
14 tipp (37%)
Döntetlen:
7 tipp (18%)
7 tipp (18%)
Panama győzelem:
16 tipp (43%)
16 tipp (43%)
1:2
Korábbi Trinidad és Tobago - Panama mérkőzések:
Trinidad és Tobago győzelem
(Még nem volt.)
Döntetlen
(Még nem volt.)
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
Trinidad és Tobago utolsó 10 meccse
Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségVereségVereségVereségVereségGyőzelemGyőzelem
Panama utolsó 10 meccse
Forma: DöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelem
Ajánlott videós összefoglalók
Arany Kupa: negyeddöntő további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Trinidad és Tobago győzelem
Inkább Panama győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya Panama csapatának kedvez (1:0). A mérkőzést a hazai pályán játszotta.
Az elmúlt fél évben Trinidad és Tobago kétszer nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint Panama egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján Trinidad és Tobago sikeresebb volt a közelmúltban.
Ha az elmúlt egy évben, az Arany Kupa mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, Trinidad és Tobago 2 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, Panama pedig idegenben egyszer játszott döntetlent. Tehát Trinidad és Tobago jobban szerepelt.
Az elmúlt egy évben Trinidad és Tobago olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Guatemala vagy a Kuba. A Panama pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Salvador vagy a Trinidad és Tobago. Panama erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben Trinidad és Tobago olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Panama. A Panama gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Ecuador. Trinidad és Tobago csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Trinidad és Tobago 1971., Panama 1419. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján Panama jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus erre a mérkőzésre döntetlent tippelne.