Főoldal » Meccsek » 2012. november 14. » Tunézia - Svájc

Tunézia - Svájc 1:2 (0:1)

Barátságos mérkőzés - 2012. november 14. 18:15

Góllövők:

Eren Derdiyok ('40, 0-1), Chamseddine Dhaouadi ('59, 1-1), Xherdan Shaqiri ('90, 1-2)

Mérkőzés összefoglaló:

Csapatfelállítás

Tippek

Tunézia győzelem:
9 tipp (11%)
Döntetlen:
11 tipp (14%)
Svájc győzelem:
58 tipp (74%)

Fórum

Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).

Tunézia utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségVereség
2012. okt. 16. 18:00
Egyiptom - Tunézia
0:1 (0:1)
2012. okt. 13. 20:15
Tunézia - Sierra Leone
0:0
2012. szept. 8. 18:30
Sierra Leone - Tunézia
2:2 (1:0)

Svájc utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlen
2012. okt. 16. 20:30
Izland - Svájc
0:2 (0:0)
2012. okt. 12. 20:30
Svájc - Norvégia
1:1 (0:0)
2012. szept. 11. 20:30
Svájc - Albánia
2:0 (1:0)

Ajánlott videós összefoglalók

Mérkőzés előtti esélylatolgatás

Inkább Tunézia győzelem
Inkább Svájc győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben nem játszott egymással mérkőzést.
 
Az elmúlt fél évben Tunézia kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint Svájc háromszor nyert idegenben, ezzel minden meccsét megnyerve. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette Svájc az utóbbi mérkőzéseit.
 
Ha az elmúlt egy évben, a felkészülési mérkőzéseken nyújtott hazai teljesítményt nézzük, Tunézia 2 győzelmet, 2 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, Svájc pedig idegenben egyszer nyert. Ez alapján Svájc szerepelt jobban.
 
Az elmúlt egy évben Tunézia olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Ruanda, a Szudán vagy az Egyenlítői-Guinea. A Svájc pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Horvátország, az Izland vagy a Szlovénia. Svájc erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben Tunézia olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Elefántcsontpart. A Svájc gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Wales. Tunézia csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
 
 
Tunézia 1211., Svájc 1123. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján Svájc jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint Svájc válogatottja nyeri ezt a találkozót.