Újbuda - Győri ETO II 1:0 (1:0)
Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2015. április 4-én is volt Győri ETO II - Újbuda mérkőzés!
NB III. Nyugat mérkőzés, 6. forduló - 2014. szeptember 21. 16:00
Góllövők:
Kovács Dávid ('43, 1-0)
Csapatfelállítás
Érdekességek
- Az Újbuda már hat mérkőzés óta veretlen, utoljára 2014. augusztus 7-én sikerült ellenfélnek legyőznie (a ZTE verte őket).
Tippek
Újbuda győzelem:
24 tipp (54%)
24 tipp (54%)
Döntetlen:
9 tipp (20%)
9 tipp (20%)
Győri ETO II győzelem:
11 tipp (25%)
11 tipp (25%)
Korábbi Újbuda - Győri ETO II mérkőzések:
Újbuda győzelem
(Még nem volt.)
Döntetlen
(Még nem volt.)
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
Újbuda utolsó 10 meccse
Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlen
Győri ETO II utolsó 10 meccse
Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelem
Ajánlott videós összefoglalók
NB III. Nyugat: 6. forduló további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Újbuda győzelem
Inkább Győri ETO II győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Győri ETO II csapatának kedvez (9:2).
Ebből a csapatok egyszer játszottak az Újbuda stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a Győri ETO II csapatának kedvez (2:1).
Az elmúlt fél évben az Újbuda háromszor nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Győri ETO II egyszer nyert idegenben és egyszer kapott ki. A statisztika alapján az Újbuda sikeresebb volt a közelmúltban.
Ha az elmúlt egy évben, a NB III. Nyugat mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Újbuda 5 győzelmet, 3 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Győri ETO II pedig idegenben négyszer nyert és háromszor kapott ki. Tehát az Újbuda jobban szerepelt.
Az elmúlt egy évben az Újbuda olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a BKV Előre, a Rákosmenti KSK vagy a Veszprém. A Győri ETO II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Tatabánya, az Újbuda vagy a Szombathelyi Haladás II. Az Újbuda erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben az Újbuda olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Győri ETO II vagy a ZTE. A Győri ETO II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Andráshida, a Csákvár. Az Újbuda csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Újbuda 844., Győri ETO II 848. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Újbuda jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus az Újbuda csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.