Ullensaker/Kisa - Floro 1:1 (1:0)
Norvég Másodosztály mérkőzés, 18. forduló - 2018. augusztus 5. 18:00
Helyszín: Jessheim Stadion (Jessheim), 540 néző
Góllövők:
Morten Sundli ('10, 1-0), Halvor Solheim-Olsen ('56, 1-1)
Csapatfelállítás
Ullensaker/Kisa
Edző: V. SkogheimStefan Hagerup
Morten Sundli
Mats Kaland (Ole Langas, '75)
Emmanuel Troudart
Nikolas Walstad
Sverre Torp
Kristoffer Hansen
Truls Jorstad

Eric Kitolano
Nicolay Solberg (Jan Amundsen, '24)
Martin Troen (Herman Henriksen, '58)
A mérkőzés statisztikái
Ullensaker/Kisa
Floro
Szögletek száma:
11
2
Kapuralövések száma:
4
4
Lövések száma:
9
3
Szabálytalanságok száma:
14
6
Labdabirtoklás:
54%
46%
Tippek
Ullensaker/Kisa győzelem:
31 tipp (73%)
31 tipp (73%)
Döntetlen:
2 tipp (4%)
2 tipp (4%)
Floro győzelem:
9 tipp (21%)
9 tipp (21%)
Korábbi Ullensaker/Kisa - Floro mérkőzések:
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
Ullensaker/Kisa utolsó 10 meccse
Forma: DöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemVereségVereség
Floro utolsó 10 meccse
Forma: GyőzelemVereségVereségVereségVereségGyőzelemGyőzelemVereségVereségVereség
Norvég Másodosztály: 18. forduló további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Ullensaker/Kisa győzelem
Inkább Floro győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Ullensaker/Kisa csapatának kedvez (5:4).
Ebből a csapatok egyszer játszottak az Ullensaker/Kisa stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, az Ullensaker/Kisa csapatának kedvez (3:0).
Az elmúlt fél évben az Ullensaker/Kisa háromszor nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Floro egyszer sem nyert idegenben és ötször kapott ki. A statisztika alapján az Ullensaker/Kisa sikeresebb volt a közelmúltban.
Ha az elmúlt egy évben, a Norvég Másodosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Ullensaker/Kisa 3 győzelmet, 3 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Floro pedig idegenben egyszer játszott döntetlent és hétszer kapott ki. Tehát az Ullensaker/Kisa jobban szerepelt.
Az elmúlt egy évben az Ullensaker/Kisa olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Sogndal, a Kongsvinger. A Floro pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Skovshoved vagy a Fjora. Az Ullensaker/Kisa erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben az Ullensaker/Kisa olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Notodden vagy a Viking. A Floro gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Hodd, a Tromsdalen. Az Ullensaker/Kisa csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Ullensaker/Kisa 1273., Floro 1970. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Ullensaker/Kisa jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján inkább hazai győzelmet várnak.
A Focikatalógus az Ullensaker/Kisa csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.