Főoldal » Meccsek » 2024. július 12. » Unión Comercio - Los Chankas

Unión Comercio - Los Chankas 1:2 (1:1)

Perui Bajnokság mérkőzés, 1. forduló - 2024. július 12. 20:00
Helyszín: Estadio Municipal Carlos Vidaurre García (Tarapoto)

Áxel Chávez ('35, 0-1), Marlon De Jesús ('45+3, 11-esből, 1-1), Oshiro Takeuchi ('90+8, 1-2)

• Az Unión Comercio már tizenkét mérkőzés óta nyeretlen, utoljára 2024. március 4-én sikerült ellenfelet legyőzniük (a Cajamarca csapatát).

Unión Comercio győzelem:
28 tipp (71%)
7 tipp (17%)
Los Chankas győzelem:
4 tipp (10%)

Unión Comercio utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségDöntetlenVereségDöntetlenVereségVereségDöntetlenVereségVereség

Los Chankas utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenVereségVereség

Inkább Los Chankas győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Los Chankas csapatának kedvez (2:1).
Az elmúlt fél évben az Unión Comercio egyszer sem nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Los Chankas egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Unión Comercio sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Perui Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Unión Comercio 1 győzelmet, 4 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Los Chankas pedig idegenben kétszer játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Tehát az Unión Comercio jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Unión Comercio olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Deportivo Garcilaso, az Universitario vagy az Alianza Lima. A Los Chankas gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Comerciantes Unidos, a Carlos Manucci vagy a Cajamarca. Az Unión Comercio csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Unión Comercio 2701., Los Chankas 5160. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Unión Comercio jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Unión Comercio csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.