Főoldal » Meccsek » 2024. június 29. » Universidad Católica - Santiago Wanderers

Universidad Católica - Santiago Wanderers 2:2 (1:0)

Chilei Kupa mérkőzés, régió negyeddöntő - 2024. június 29. 21:00
Helyszín: Estadio El Teniente (Rancagua)

César Pinares ('29, 1-0), Alfred Canales ('58, 2-0), Carlos Munoz ('90+1, 2-1), Juan Duma ('90+5, 2-2)

• Volt, hogy az Universidad Católica két góllal is vezetett, de végül a Santiago Wanderers kiegyenlített.
  • Daniel Gónzalez és Fernando Zampedri összesen hat Universidad Católica - Santiago Wanderers mérkőzésen szerepeltek.
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt kilenc alkalommal osztott ki sárgalapot.

Universidad Católica utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelem

Santiago Wanderers utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlen