Főoldal » Meccsek » 2024. augusztus 31. » UPNFM - Juticalpa

UPNFM - Juticalpa 4:1 (2:1)

Hondurasi Bajnokság mérkőzés, 6. forduló - 2024. augusztus 31. 23:00
Helyszín: Estadio Emilio Williams Agasse (Choluteca)

Humberto Osorio ('4, 1-0), Luis Meléndez ('37, 1-1), Lesvin Medina ('45+3, 2-1), Cristian Gutiérrez ('90+3, 11-esből, 3-1), Kilmar Pena ('90+8, 4-1)

• A csapatok 5 éve és 175 napja nem találkoztak egymással, utoljára 2019. március 10-én.
  • A mérkőzés mind az öt gólját különböző játékos szerezte.
  • Három gól is született a hosszabbításokban, egy az első félidő, kettő pedig a második félidő végén.
  • Oliver Morazán, José Pineda, Kilmar Pena, Lesvin Medina és Celio Valladares összesen öt UPNFM - Juticalpa mérkőzésen szerepeltek.
  • A játékvezető két piroslapot is kiosztott: Andy Hernández és David Mendoza játékosoknak.

UPNFM utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségVereségGyőzelemGyőzelem

Juticalpa utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemVereségDöntetlen

Inkább Juticalpa győzelem
Az elmúlt fél évben az UPNFM kétszer nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Juticalpa egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján az UPNFM sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Hondurasi Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az UPNFM 5 győzelmet, 1 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Juticalpa pedig idegenben egyszer nyert, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Tehát az UPNFM jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az UPNFM olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a CD Olimpia. A Juticalpa pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Olancho. Az UPNFM erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az UPNFM olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Olancho. A Juticalpa gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Marathón. A Juticalpa csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
UPNFM 1899., Juticalpa 4176. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az UPNFM jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az UPNFM csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.