Värnamo - Ljungskile 2:1 (0:0)
Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2016. október 2-án is volt Ljungskile - Värnamo mérkőzés!
Svéd Másodosztály mérkőzés, 1. forduló - 2015. április 7. 19:00
Helyszín: Finnvedsvallen (Värnamo / Sweden), 1.300 néző
Góllövők:
Csapatfelállítás
Värnamo
Edző: Jörgen PeterssonBjörn Akesson
Tobias Englund
Martin Claesson
Alexander Blomqvist
Victor Nilsson
Dzenis Kosica
Carlos Gaete

Issam Jebali
Archford Gutu

Oscar Johansson

Par Cederqvist (Sebastian Göransson, '86)
Ljungskile
Edző: Tor-Arne FredheimJonathan Johansson
Steven Old
Niclas Andersén
Petter Björlund
Markus Gustafsson
Jonas Lindberg
Jakob Olsson
Ken Sema

Alexander Mellqvist
Aleksandar Kitic
Gabriel Altemark-Vanneryr

Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
Värnamo utolsó 10 meccse
Forma: GyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenVereség
Ljungskile utolsó 10 meccse
Forma: VereségVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelem
Ajánlott videós összefoglalók
Svéd Másodosztály: 1. forduló további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Värnamo győzelem
Inkább Ljungskile győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben nem játszott egymással mérkőzést.
Az elmúlt fél évben a Värnamo háromszor nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Ljungskile kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a Värnamo sikeresebb volt a közelmúltban.
Az elmúlt egy évben a Värnamo olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Kalmar, a Mjällby. A Ljungskile pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Sarpsborg 08 vagy a Myresjö. A Värnamo erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Värnamo olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Atvidaberg. A Ljungskile gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Utsikten. A Värnamo csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Värnamo 1207., Ljungskile 1458. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Värnamo jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus a Värnamo csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.