Vojvodina - FK Ural 2:1 (2:1)
Barátságos mérkőzés - 2018. július 10. 17:00
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
Vojvodina utolsó 10 meccse
Forma: DöntetlenGyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségVereségVereségGyőzelemDöntetlen
FK Ural utolsó 10 meccse
Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereségVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelem
Ajánlott videós összefoglalók
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Vojvodina győzelem
Inkább FK Ural győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben nem játszott egymással mérkőzést.
Az elmúlt fél évben a Vojvodina egyszer nyert hazai pályán és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a FK Ural négyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a FK Ural az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a felkészülési mérkőzéseken nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Vojvodina 1 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, a FK Ural pedig idegenben hétszer nyert és egyszer kapott ki. Ez alapján a FK Ural szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben a Vojvodina olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Partizan, az Olimpija Ljubljana vagy a Rad Belgrád. A FK Ural pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Cukaricki, az Anzhi vagy a Wisla Plock. A Vojvodina erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Vojvodina olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a FK Zemun, a FK Mladost Lucani vagy a Spartak Subotica. A FK Ural gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a FK Rostov, a CSKA Moszkva vagy a Maribor. A FK Ural csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Vojvodina 123., FK Ural 718. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Vojvodina jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint a FK Ural nyeri ezt a találkozót.