Waasland-Beveren - Cercle Brugge 1:0 (0:0)
Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. február 27-én is volt Cercle Brugge - Waasland-Beveren mérkőzés!
Belga Bajnokság mérkőzés, 10. forduló - 2014. október 4. 20:00
Helyszín: Freethiel-Stadion (Beveren-Waas)
Góllövők:
Ante Vukusic ('81, 1-0)
Mérkőzés összefoglaló:
Csapatfelállítás
Waasland-Beveren
Colin CoosemansSiebe Blondelle
Wouter Corstjens

Robson
Cedric D'Ulivo
Milos Maric

David Hubert
Jonathan Rowell
Ibou Sawaneh (Hrvoje Cale, '90)
Ante Vukusic
Amidio Baldé

Cercle Brugge
Olivier WernerStef Wils
Bart Buysse
Hans Cornelis
Noe Dussenne
Ismaila N'Diaye

Thibaut van Acker

Stephen Buyl

Joey Godee

Kristof D'Haene
Junior Kalonji (Richard Sukuta-Pasu, '71)
Érdekességek
- Ezek a játékosok öt Waasland-Beveren - Cercle Brugge mérkőzésen is játszottak: Karel Van Roose, Kristof D'Haene, Hans Cornelis, Cedric D'Ulivo.
- A játékvezető a sok szabálytalanság miatt hat alkalommal osztott ki sárgalapot és egyszer piroslapot.
Tippek
Waasland-Beveren győzelem:
22 tipp (42%)
22 tipp (42%)
Döntetlen:
13 tipp (25%)
13 tipp (25%)
Cercle Brugge győzelem:
17 tipp (32%)
17 tipp (32%)
Korábbi Waasland-Beveren - Cercle Brugge mérkőzések:
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
Waasland-Beveren utolsó 10 meccse
Forma: VereségVereségVereségGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenVereségVereség
Cercle Brugge utolsó 10 meccse
Forma: VereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlen
Ajánlott videós összefoglalók
Belga Bajnokság: 10. forduló további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Waasland-Beveren győzelem
Inkább Cercle Brugge győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben négyszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Waasland-Beveren csapatának kedvez (4:3).
Ebből a csapatok kétszer játszottak a Waasland-Beveren stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Waasland-Beveren csapatának kedvez (2:1).
Az elmúlt fél évben a Waasland-Beveren egyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Cercle Brugge egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Cercle Brugge az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Belga Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Waasland-Beveren 1 győzelmet, 1 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Cercle Brugge pedig idegenben kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát a Waasland-Beveren jobban szerepelt.
Az elmúlt egy évben a Waasland-Beveren olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Lierse. A Cercle Brugge pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Deinze. A Waasland-Beveren erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Waasland-Beveren olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a KV Oostende, a Standard Liege vagy a Gent. A Cercle Brugge gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Mouscron-Péruwelz, a Sporting Charleroi vagy a Mechelen. A Waasland-Beveren csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Waasland-Beveren 1120., Cercle Brugge 286. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Cercle Brugge jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus a Waasland-Beveren csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.