Willem II - Vitesse 3:1 (2:0)
Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2022. április 24-én is volt Willem II - Vitesse mérkőzés!
Holland Bajnokság mérkőzés, 1. forduló - 2009. augusztus 1. 17:45
Góllövők:
Christophe Grégoire ('4, 1-0), Said Boutahar ('28, 2-0), Sinan Kaloglu ('68, 2-1), Arjan Swinkels ('90, 3-1)
Csapatfelállítás
Korábbi Willem II - Vitesse mérkőzések:
Willem II győzelem
(Még nem volt.)
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
Willem II utolsó 10 meccse
Forma: VereségVereségDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlen
Vitesse utolsó 10 meccse
Forma: GyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségVereség
Ajánlott videós összefoglalók
Holland Bajnokság: 1. forduló további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Willem II győzelem
Inkább Vitesse győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Vitesse csapatának kedvez (4:2).
Ebből a csapatok egyszer játszottak a Willem II stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a Vitesse csapatának kedvez (2:0).
Az elmúlt fél évben a Willem II egyszer sem nyert hazai pályán és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Vitesse egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Vitesse az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Holland Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Willem II 1 győzelmet, 1 döntetlent és 5 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Vitesse pedig idegenben kétszer nyert, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ez alapján a Vitesse szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben a Willem II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a NAC Breda. A Vitesse pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Alkmaar. A Vitesse erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Willem II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Volendam, a Heracles vagy az Utrecht. A Vitesse gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Volendam, a Den Haag vagy a PSV Eindhoven. A Vitesse csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Willem II 820., Vitesse 203. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Vitesse jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint a Vitesse nyeri ezt a találkozót.