Wuhan Yangtze - Shenzhen 6:0 (3:0)
Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2022. november 30-án is volt Shenzhen - Wuhan Yangtze mérkőzés!
Kínai Másodosztály mérkőzés, 11. forduló - 2015. május 31. 09:30
Helyszín: Xinhua Lu Stadium (Wuhan / China), 4.900 néző
Góllövők:
Brice Jovial ('18, 1-0), Hanlin Yao ('30, 2-0), Rafa Jordá ('34, 3-0), Rafa Jordá ('57, 4-0), Rafa Jordá ('63, 5-0), Hanlin Yao ('89, 6-0)
Csapatfelállítás
Wuhan Yangtze
Edző: Bin ZhengShoubo Sun
Shangkun Liu
Ai Zhibo
Ransford Addo
Zhao Ke
Song Zhiwei
Hanlin Yao
Yun Liu (Tianyi Qiu, '57)
Hang Li
Rafa Jordá (Zhenjie Kang, '72)
Brice Jovial (Tian Ming, '66)
Shenzhen
Edző: Lim-saeng LeeBen Niu
Xiaoshun Geng
Peng Ren (Shantao Mou
![Sárgalap](http://static.focikatalogus.hu/pic/sargalap.png)
Sihao Ling
Longquan Du
Giuseppe Aquaro
Hongnan Zhang (Weian Wu, '70)
Yu Fei
![Sárgalap](http://static.focikatalogus.hu/pic/sargalap.png)
Fei Li
Babacar Gueye
André Senghor
Érdekességek
- Rafa Jordá mesterhármast ért el a mérkőzésen.
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
Wuhan Yangtze utolsó 10 meccse
Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelem
Shenzhen utolsó 10 meccse
Forma: VereségVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlen
Ajánlott videós összefoglalók
Kínai Másodosztály: 11. forduló további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Wuhan Zall győzelem
Inkább Shenzhen győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben nem játszott egymással mérkőzést.
Az elmúlt fél évben a Wuhan Zall háromszor nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Shenzhen egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján a Wuhan Zall sikeresebb volt a közelmúltban.
Ha az elmúlt egy évben, a Kínai Másodosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Wuhan Zall 3 győzelmet, 3 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Shenzhen pedig idegenben egyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Tehát a Wuhan Zall jobban szerepelt.
Az elmúlt egy évben a Wuhan Zall olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Guizhou Zhicheng. A Shenzhen pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Tianjin Quanjian. A Shenzhen erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Wuhan Zall olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Tianjin Quanjian. A Shenzhen gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Beijing BG. A Wuhan Zall csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Wuhan Zall 1392., Shenzhen 1527. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Wuhan Zall jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus a Wuhan Zall csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.