Zimbabwe - Egyiptom 2:4 (1:2)
Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2025. december 22-én is lesz Egyiptom - Zimbabwe mérkőzés!
VB selejtező mérkőzés, Afrika-zóna, 2. forduló, G csoport - 2013. június 9. 15:00
Góllövők:
Mohamed Abo Trika ('5, 0-1), Knowledge Musona ('21, 1-1), Mohamed Salah ('41, 1-2), Mohamed Salah ('76, 1-3), Khama Billiat ('81, 2-3), Mohamed Salah ('83, 2-4)
Mérkőzés összefoglaló:
Csapatfelállítás
Érdekességek
- Mohamed Salah mesterhármast ért el a mérkőzésen.
Tippek
Zimbabwe győzelem:
7 tipp (8%)
7 tipp (8%)
Döntetlen:
6 tipp (7%)
6 tipp (7%)
Egyiptom győzelem:
69 tipp (84%)
69 tipp (84%)
Korábbi Zimbabwe - Egyiptom mérkőzések:
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
Zimbabwe utolsó 10 meccse
Forma: DöntetlenVereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelem
Egyiptom utolsó 10 meccse
Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségVereségVereségVereségGyőzelemDöntetlenVereség
Ajánlott videós összefoglalók
VB selejtező: Afrika-zóna, 2. forduló, G csoport további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Zimbabwe győzelem
Inkább Egyiptom győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya Egyiptom csapatának kedvez (2:1).
Az elmúlt fél évben Zimbabwe egyszer nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint Egyiptom egyszer nyert idegenben és háromszor kapott ki. A statisztika alapján Zimbabwe sikeresebb volt a közelmúltban.
Az elmúlt egy évben Zimbabwe olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Angola, a Botswana vagy a Burundi. Az Egyiptom pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Katar, a Guinea vagy a Libanon. Egyiptom erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Zimbabwe 1780., Egyiptom 970. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján Egyiptom jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint Egyiptom válogatottja nyeri ezt a találkozót.