Főoldal » Meccsek » 2024. szeptember 15. » Intercity - Alcoyano

Intercity - Alcoyano 0:2 (0:0)

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 4. forduló - 2024. szeptember 15. 19:30
Helyszín: Ciudad Deportiva Antonio Solana (Alicante)

Intercity utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségVereségVereségVereségGyőzelemVereségDöntetlen

Alcoyano utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelem

Inkább Alcoyano győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben négyszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Intercity csapatának kedvez (6:3).

Ebből a csapatok kétszer játszottak az Intercity stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, az Intercity csapatának kedvez (5:1).

Az elmúlt fél évben az Intercity egyszer sem nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Alcoyano egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent. Ez kb. egyforma teljesítmény.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Intercity 1 győzelmet, 1 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Alcoyano pedig idegenben egyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ez alapján az Alcoyano szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben az Intercity olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Antequera. Az Alcoyano pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Córdoba. Az Alcoyano erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben az Intercity olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Castellón, a Real Madrid II vagy a Huelva. Az Alcoyano gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Atletico Sanluqueno, a Linares Deportivo vagy a Real Madrid II. Az Intercity csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Intercity 2940., Alcoyano 1024. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Alcoyano jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Intercity csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.